Spor Sahaları Kurulumları

Spor sahaları yapımı ve kurulum işlemleri açık halı sahalar, kapalı halı sahalar, klempli spor sahaları, basketbol sahası, voleybol sahası, tenis kortu ve çok amaçlı saha adı altında toplamda 7 kategoride sıralamasını yapabiliriz.

Spor sahaları yapımı ve kurulumu işlemlerinin yanı sıra spor sahaları zemin kaplama işlemlerini de firmamızda alanında tecrübeli personellerimizle yapmaktayız.

 

Açık halı sahalar üzerleri açık olan halı sahalardır. Topun kaçmasını engellemek amacıyla sahanın üst tarafına file gerilir.

 Açık halı saha üzerine gerilen file paraşüt ipinden yapılmakta olup birçok hava koşuluna oldukça dayanıklı olup sağlam aynı zamanda ekonomiktir. Açık halı sahada, file sayesinde toplar sahanın içerisinde kalacaktır.

 

Spor Saha Yapımı ve Kurulumları

Firmamız alanında uzman tecrübeli personellerimizle Açık Halı Sahalar, Kapalı Halı Sahalar, Basketbol Sahaları, Voleybol Sahaları yapımı ve kurulumu işlerini kaliteli malzemelerle yerine getirmektedir.

Spor Sahaları Yapımı ve Kurulumu konusunda merak ettiklerinizi iletişim menüsünde bulunan numaralarımızdan bizleri arayarak bilgi edinebilirsiniz. Sizi bilgilendirmekten memnuniyet duyarız.

 

Spor Saha Yapımı Fiyatları

Spor sahaları yapımında fiyat belirlemede bir çok faktörler bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi Spor Sahası yapılırken kullanılan malzemelerin kalitesidir. İkinci en önemli etken ise spor sahası yapılırken yapılan işçiliğin kalitesidir. Spor saha yapımı hakkında detaylı bilgi almak için sizleri ofisimize bekliyoruz veya telefon numaralarımızdan bizlerden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Spor Sahaları Kurulumları