Dikenli Tel Çit

Dikenli tel çitler genellikle Konut , Bina , Şantiye inşaat ve askeri alanlarda koruma ve sınır belirleme amaçlı kullanılan tel çeşididir.

Dikenli tel çitlerin gövdeleri iki adet sıcak daldırma galvanizli tellerin bükülmesiyle güçlendirilmiştir. Diken uçları dört adettir.

Üretimini yaptığımız dikenli telleri metrik ve kiloluk olmak üzere iki çeşitte üretimin yapmaktayız.

Metrik dikenli tel çitlerimiz standart olarak 250 metre ve 125 metre olarak üretimini yapmaktayız.

Metrik dikenli tellerin tel çapları kiloluk dikenli tellere göre daha düşüktür ve çoğunlukla sınır belirleme amaçlı tercih edilir.

Hayvan saldırılarını engellemek gibi dayanımın gerektirdiği uygulamalarda çoğunlukla kiloluk dikenli teller tercih edilmektedir.

İki çeşit Dikenli Tel bulunmaktadır bunlar Galvanizli Dikenli Tel ve PVC Dikenli Tel dir.


 

Dikenli Tel Çitin Avantajları Nelerdir ?

Dikenli Teller paslanmaya karşı dayanıklı yüksek mukavemetli sıcak daldırma galvanizli telden üretilmektedir.

Uzun yıllar dayanıklıdır sorunsuzca kullanılabilmektedir.

İstenilen yükseklikte ve genişlikte üretilebilir.

Konut, bahçe güvenliği veya güvenliğini sağlamak istediğiniz alanın güvenliğini sağlayabilirsiniz.

 

Dikenli Tel Çit Fiyatları

Dikenli Tel Çitlerin fiyatları birçok etkenlere göre belirlenmektedir. Bu etkenlerden en önemlisi Dikenli Tel Çitin kalitesidir.

Kaliteli yapılan ve üretilen dikenli tel çitler uzun yıllar sorunsuzca kullanılmaktadır, paslanma eğrilme, renginde kaybolma vb olmamaktadır. Dikenli tel çitler uygulanan zemin alanına göre ve kullanılan malzemeye göre farklılıklar göstermektedir.

Dikenli Tel Çit Fiyatları hakkında bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz, sizi bilgilendirmekten memnuniyet duyarız.


Ankara Dikenli Tel Çit üreticisi firması olarak kaliteli ürünlerimizle ve garantili uygulamalarımızla Dikenli Tel Çit ihtiyaçlarınıza çözümler üretmekteyiz. Her türlü sorularınız için bizden destek alabilirsiniz.


 

Dikenli Tel Çit