Beton Direk Uygulamaları

Beton Çit Direklerinin düz ve eğri olmak üzere iki ana çeşidi olan beton çit direklerinin boyutlarına göre farklı modelleri mevcuttur.

Firmamız tarafından üretimini yaptığımız direklerimizde 4 adet boy demiri ve etriyeleri punta kaynak yöntemiyle üretilmektedir.

Ayrıca vibrasyon yöntemiyle üretilmekte olup buhar kürüyle kurutulmaktadır. Beton çit direği 40 veya 45 cm gömülerek uygulama yapılır.

Firmamız TSE ve İSO standartlarında uygun beton direk üretimi ile çevre çit düzenleme montaj ve uygulama hizmetleriyle siz değerli müşterilerimize çözümler üretmektedir.

 

Beton Çit Direklerinin Kullanım Alanları Nelerdir ?

Beton çit direkler, etrafı tel çit ile çevrilen alanın direklerinin ismidir. Tel çitler beton direklere sabitlenerek sağlam bir montaj gerçekleşmiş olur.

Beton Çit Direkleri diğer alanlarda olduğu gibi tel çit çekilen tüm alanlarda kullanılabilir.

Uzun yıllar dayanıklıdır. Demir direğe nazaran paslanma çürüme gibi işlemler beton direkte olmaz.

Sağlam bir montajla uzun yıllar sorunsuzca kullanılır.

 

Beton Direğin Avantajları Nelerdir ?

Tel Çit çekilirken kullanılan beton direkler , etrafını çevirdiğiniz alanda kullanılmaktadır. Tel Çit ler beton direğe sabitlenmektedir.

Beton Direkler uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır.

Beton Direkler toprağın veya uygulanan zeminin altına en az 35 – 40 cm gömülerek direk dikilir.


 

Beton Direk Fiyatları

Beton Direk Fiyatları kullanılan malzeme kalitesine göre değişmektedir. Beton direğin üretilmesinde kullanılan malzemenin belirlenmesinde ve fiyatının belirlenmesinde en önemli unsur kalitesidir.

Kaliteli üretilen Beton Direkler uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır.

Beton Direk Fiyatları hakkında bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz, sizi bilgilendirmekten memnuniyet duyarız.


 

Ankara Beton Çit Direği Üretimi yapan firma olarak kaliteli ürünlerimizle ve garantili uygulamalarımızla Beton Direk ihtiyaçlarınıza çözümler üretmekteyiz. Her türlü sorularınız için bizden destek alabilirsiniz.

Beton Direk Uygulamaları